wydawnictwo

Views: 899

INFORMACJE DLA OSÓB I INSTYTUACJI KORZYSTAJĄCYCH Z ZASOBÓW UMIESZCZONYCH

 NA NINIEJSZYM PORTALU:

1. Korekta, redakcja merytoryczna i recenzje tekstów o Japonii, Korei i Chinach oraz kulturze krajów orientu.

Oferujemy konsultacje w zakresie korekty merytorycznej Państwa tekstów nt. Japonii, Korei, Chin oraz Azji Wschodniej.

 

2. Informacja o prawach autorskich, zasady przedruku oraz cytowania w pracach akademickich i naukowych

  • Wszystkie teksty w portalu www.matsuri.pl  to teksty autorskie. Przedruki i cytaty wymagają PISEMNEJ zgody ze strony portalu www.matsuri.pl.
    Zgoda udzielana jest w każdym przypadku indywidualnie i za każdym razem udzielana będzie pod warunkiem prawidłowego podania źródła oraz przesłania linku/kopii elektronicznej pracy, w którym zamieszczono cytat.
  • Większość treści został napisana na podstawie literatury w języku japońskim, chińskim oraz koreańskim.

 

3. Galeria www.matsuri.pl

  • Posiadamy bogatą galerię zdjęć związaną z Japonią, Koreą oraz Chinami. Oferujemy możliwość udostępnienia i przedruku.  Oprócz zdjęć widniejących na stornie galerii posiadamy również o wiele więcej w naszym portfolio. Zdjęcia możemy wykonać również na Państwa zamówienie. Wszystkie zdjęcia z galerii www.matsuri.pl są zdjęciami autorskimi, i są one wykonane wyłącznie przez zespół MATSURI.
  • Zdjęcia są o charakterze podróżniczej,  nowocześniej, oraz z orientalnych imprez kulturowych. Wszystkie nasze zdjęcia mogą Państwo uzyskać odpłatnie. Aby uzyskać prawo wymagane jest złożenie pisemnej prośby wraz z podaniem opisów zdjęć, które Państwa interesują.

 

4. Ilustracje/ projekty banerów/logo www.matsuri.pl

  • Ilustrację, które są na stronie www.matsuri.pl mogą Państwo wykorzystać do celów prywatnych bądź komercyjnych pod warunkiem uzyskania zgody od właściciela MATSURI- Szkoła Języków Orientalnych oraz uiszczenia określonej opłaty.
  • Możemy również zaoferować Państwu projekt banerów oraz logo, a także wykonujemy na zamówienie ilustracje (tematyka związana z orientem, takie jak laleczki www.matsuri.pl oraz postacie anime, które mogą Państwo znaleźć w galerii www.matsuri.pl.

 

Facebook