Tłumaczenia

Views: 3134

BIURO TŁUMACZEŃ MATSURI – JAPOŃSKI / CHIŃSKI / KOREAŃSKI

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości i zadowolenia naszych klientów. Bardzo chętnie uczestniczymy we wszelkich wydarzeniach wymagających obecności tłumacza i tłumaczeń “na żywo”. Do naszych klientów należy między innymi Biuro Prezydenta Miasta Gdańska.

 

Naszym atutem jest także fakt, iż wszystkie tłumaczenia realizowane przez nasze biuro tłumaczeń wykonywane są przez native speakerów. To z kolei pozwala na zachowanie możliwie najwyższego poziomu samych tłumaczeń, a ponadto sprawia, iż tłumaczenia te oddają w pełni wartość merytoryczną jak i uwzględniają kontekst kulturowy.

 

Wykonujemy tłumaczenia:

  • z języka chińskiego / japońskiego / koreańskiego na język polski / angielski,
  • z języka polskiego / angielskiego na chiński / japoński / koreański.
Tłumaczymy :- umowy, faktury
– prace dyplomowe,
– strony internetowe,
– teksty techniczne, medyczne, humanistyczne,
– dokumenty : KRS, REGON i inne
– książki, komiksy, podręczniki,
– filmy,
– materiały reklamowe,
– instrukcje obsługi np. maszyn,
– materiały konferencyjne, szkoleniowe,
– teksty ogólne,
– różnego typu korespondencję.W naszej ofercie odnajdą Państwo również usługi takie jak:

  • Korekta językowa

 

  • voice-over, czyli nagrywanie ścieżki dźwiękowej do dowolnego materiału (gry, spotów reklamowych, prezentacji multimedialnej, animacji i inne)
  • dubbing – tworzenie ścieżki dialogowej filmu, serialu lub gry, polegające na podłożeniu ścieżki z lokalną wersją językową

 

kokeshi_japan

 


CO OFERUJE NASZA FIRMA:


JAKOŚĆ

Nasze tłumaczenia wykonywane są z ogromną dbałością o jak najwyższą jakość i wierność przekładu. Mamy doświadczenia w tłumaczeniach zarówno tekstów standardowych jak i specjalistycznych, m.in. tekstów prawniczych, literackich, technicznych, naukowych, itp.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby zaspokoić oczekiwania klientów. Odpowiadamy na każde zapytanie najpóźniej w ciągu 48 h.

DOŚWIADCZENI TŁUMACZE (NATIVE SPEAKERZY)

Nasz zespół składa się tylko z native speakerów, którzy biegle władają kilkoma językami. Nasza cena odzwierciedla więc cenę za tłumaczenie wykonane przez doświadczonego tłumacza – native speakera.

POUFNOŚĆ

Wszelkie informacje dotyczące powierzanych nam prac i dokumentów są poufne.

BEZPŁATNA WYCENA

Wycena tekstu jest bezpłatna. Na cenę tłumaczenia wpływa stopień skomplikowania tłumaczonego materiału, wielkość zlecenia, termin wykonania, itp.

 


***NASZE REFERENCJE***


 

Facebook