Szkoła

Odsłony: 13993

Szkoła Zajęcia > Cennik > Plany zajęć językowych


 

MATSURI to najlepsza szkoła języków orientalnych i angielskiego w Trójmieście.

Tylko u nas nauczane są 4 języki: chiński, japoński, koreański i angielski na każdych poziomach zaawansowania, w tym język biznesowy (przygotowania do egzaminów).

Szkoła działa już 8 rok na rynku i otrzymała w tym czasie wiele wyróżnień, nagród oraz pozytywnych referencji. Wielu naszych kursantów otrzymało nagrody w konkursach oraz stypendia naukowe. Od 2015r. szkoła prowadzi też naukę języka angielskiego.

Z dniem 20.10.2021 obchodzimy 10-lecie szkoły.  Jako pierwsi w TRÓJMIEŚCIE uczyliśmy 3-ch języków: japońskiego, chińskiego i koreańskiego na wszystkich poziomach ZAAWANSOWANIA, przygotowując do egzaminów JLPT, HSK i TOPIK oraz egzaminów biznesowych.

W 2020r. zajęliśmy I miejsce w rankingu Trójmiasto.pl na najlepszą szkołę językową w Trójmieście i I miejsce na najlepszą szkołę językową w Gdańsku.

Chcemy stworzyć Państwu możliwości poznania kultury dalekiego wschodu w połączeniu z nauką, a także pomóc w osiągnięciu sukcesów na rynku chińskim, japońskim oraz koreańskim.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza kadra

To przede wszystkim lektorzy bilingwalni oraz native speakerzy, którzy znają również biegle j. angielski i/lub język polski.  Więcej informacji na ich temat można znaleźć w stronie Lektorzy Matsuri.


 

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ SZKOLE:

 (Uwaga. Chwilowo obecny film pokazuje poprzednią siedzibę naszej szkoły. Pracujemy nad nowym filmem 🙂 Obecnie szkoła mieści się ul. Lęborskiej 9 Gdańsk Przymorze.  Tu zobaczysz nową szkołę.

 

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W MATSURI ? – TO SZKOŁA NA SZÓSTKĘ + 🙂

  1. Stwarzamy studentom możliwości rozwoju – umożliwiamy i pomagamy w: wyjazdach, uzyskaniu stypendium (umożliwiamy wyjazd na studia) , dobre przygotowanie do konkursów językowych, wolontariat, gdzie można wykorzystać język, itp.
  2. Prowadzimy zajęcia prawie codziennie o różnych porach (również w weekendy).
  3. Tylko u nas uczą native speakerzy oraz lektorzy bilingualni z wieloletnim doświadczeniem, znający biegle również angielski oraz język polski. Każdy nasz lektor posiada dyplom ukończenia kursów pedagogicznych lub szkolenie dydaktyczne oraz certyfikaty potrzebne do nauczania języka.
  4. Nasza szkoła zdobyła wiele rekomendacji oraz wyróżnień. Prowadzimy również warsztaty, szkolenia i inne spotkania związane z kulturą dalekiego wschodu.
  5. Prowadzimy zajęcia korzystając również z własnych materiałów dydaktycznych. Współpracujemy z zagranicznymi wydawnictwami, dla których współtworzymy materiały edukacyjne. Na miejscu również dostęp do dodatkowych materiałów do nauki języków. Tylko u nas znajdziecie ponad 200 książek, podręczników i słowników (w tym mangi w j. japońskim)!!
  6. Zapewniamy bezpłatne pomoce naukowe oraz umożliwiamy konsultacje z naszymi lektorami. Każdy lektor MATSURI podchodzi indywidualnie do każdego ucznia i na bieżąco sprawdza postępy. Dążymy do tego, aby spełnić wymagania i cele każdego ucznia!
   Na plus!!
   + atrakcyjne ceny
   + dogodna lokalizacja: centrum Gdańska (dogodne miejsca parkingowe, bardzo blisko od dworca i przystanku:kolejka-7 min pieszo, tramwaj – 5 min pieszo, autobus-5 min pieszo!!!)
   + dostęp do klubu Matsuri na Facebook’u
   + zapewniamy autorskie materiały!!
   + wsparcie ze strony Ambasady Japońskiej w Warszawie oraz Konsulatu Generalnego ChRL w Gdańsku
   + przygotowanie do konkursów językowych (nasi uczniowie co roku otrzymują wyróżnienia i nagrody!!!)

 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ OFERTY:

Oferta – język japoński, chiński i koreański:

   • zajęcia indywidualne lub zajęcia grupowe
   • kursy intensywne
   • zajęcia dla dzieci i maluchów
   • nauka on-line
   • kursy JLPT / HSK / TOPIK, BUSINESS JAPANESE , BUSINESS KOREAN , BUSINESS CHINESE
   • Asian Trip Language Course – Intensywny kurs przed wyjazdem do Japonii / Chin / Korei (30h) (kurs dla osób wyjeżdżających turystycznie i biznesowo) – napisz do nas, a stworzymy kurs szyty na miarę!
   • Nowość!! KONWERSATORIUM – ĆWICZ MÓWIENIE! -10 lub 20 spotkań po 45 min.

Dodatkowo oferujemy:

   • pomoc w nauce / pisanie prac
   • pomoc w organizowaniu wyjazdów do Japonii
   • opiekę nad turystami (oprowadzanie po całej Japonii z polskim przewodnikiem- mówi biegle po japońsku, angielsku i po polsku)
   • pomoc dla osób, które przebywają na terenie Japonii
   • sprowadzanie z Japonii i Chin pamiątek, książek, ubrań i innych drobiazgów
   • organizowanie eventów orientalnych np. kaligrafia, origami, popołudnie kulturowe (ok.4-5h) i innych na życzenie.
   • kaligrafia japońska i chińska – sprzedaż prawdziwych obrazów

 

SZCZEGÓŁY OFERTY

Facebook