KONKURS Z OKAZJI 2-LECIA SZKOŁY MATSURI

Views: 156

Z okazji 2-lecia Szkoły Języków Orientalnych – Matsuri ogłoszony został konkurs, w którym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

I miejsce: Pani Klaudia Telszewska

Poniżej przedstawiamy pracę nagrodzoną:

Matsuri to jedna z lepszych szkół w Trójmieście, w której nauczane są języki orientalne. Oferuje ona kształcenie na wszelkich poziomach zaawansowania. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny. Uważam, że poziom nauczania jest bardzo wysoki. Postępy można zauważyć już po krótkim okresie nauki w tej szkole. W Matsuri wykładają profesjonalni lektorzy. Są to sympatyczni  i pogodni ludzie. Kadra nauczycielska zapewnia lekcje w miłej atmosferze. Dzięki czemu nauka staje się czymś przyjemnym. Zajęcia wzbogacone są o materiały filmowe, różnorodne opowiadania oraz rozumienie ze słuchu. Myślę, że każdy nowy uczeń nie pożałuje wyboru właśnie tej szkoły. A wręcz przeciwnie… zawita tu na dłużej.

Zasady: Napisać w 100 słowach dlaczego warto uczyć się w naszej szkole. Prace należało przesłać do 20 października 2013 r. na adres e-mail szkoły. Mile widziane było samodzielnie wykonane ilustracje bądź grafiki (które powinny być powiązane ze Szkołą Matsuri).

Nagrodami były pamiątki z Chin, Japonii oraz Korei.

 

Facebook