Drodzy uczniowie / rodzice ! !

Szkoła Matsuri obchodzi w tym roku 9-lecie. Od początku działalności nasza siedziba znajdowała się w Gdańsku przy ulicy Chodowieckiego. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w naukę i rosnącemu zainteresowaniu językami azjatyckimi, liczba uczniów naszej szkoły stale rośnie. Chcąc zapewnić tej stale rozrastającej się społeczności większy komfort, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu szkoły.

Z przyjemnością informujemy, że już niebawem wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w nowych, bardziej komfortowych pomieszczeniach na ul. Lęborskiej 9 – od wakacji (o ile będzie to możliwe ze względu na panującą sytuację w kraju). 

Pamiętaliśmy przy tym o osobach podróżujących komunikacją zbiorową, stąd też nowa lokalizacja szkoły znajduje się około 7 minut spacerem od stacji SKM Uniwersytet Przymorze oraz około 12 minut od przystanku tramwajowego, znajdującego się przy alei Rzeczypospolitej (k. CH Alfa Centrum) i 17 minut od przystanku tramwajowego przy ul. Wita Stwosza (na wysokości skrzyżowania z ul. Bażyńskiego).

Wstępnie wakacyjnie planujemy uruchomić kurs  języka japońskiego, w którym będzie można uczestniczyć “na żywo” (osobom, które chcą zdalnie umożliwimy uczestniczenie za pomocą Skype’a – będą mogły widzieć zajęcia jak również aktywnie w nich uczestniczyć). Harmonogram kursu w Aktualnościach 🙂 

Facebook